Фільм Рома (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Центром цього еліптичного і повільно розвивається розповіді про зрізі життя є Клео, покоївка, що працює на сім’ю в районі Мехіко, яка і дала фільму ім’я. Тихе і пильне присутність, вона працює в спокійному, неквапливому темпі, в той час як діти вдома метушаться, кричать і грають. Якщо у Клео є думки про те, що відбувається, особливо про те, як розгортається шлюб кременистого матриарха Софії і далекого академічного батька Тоніо, вона тримає їх при собі. Її бесіди з подругою служницею Адель, що проводяться в їх рідному Мехіко, є легкими плітками і в основному несуттєвими.

З повільним терпінням режисер будує свою історію з акуратно складеного набору побутових процедур, таких як догляд за собакою і відведення дітей в школу. Запасний саундтрек і мінімальна чорно-біла кінематографія не можуть не згадати естетику авторів середини століття. Тут є трохи старанної деталізації Бергмана, риса італійської неореалістської уваги і любові до вуличного життя. Фільм Рома (2018) дивитися онлайн в хорошій якості.

Сам район, з його елегантними старими будинками початку 20-го століття з воротами і внутрішніми дворами, а також галасливими вулицями і грандіозним палацовим кіно театр, стає частиною терплячого, але зайнятого декораціями фільму.

Режисер: Альфонсо Куарон
Актори: Ялиця Апарісіо, Марина Де Тавіра, Дієго Кортіна Отрі, Карлос Перальта, Марко Граф


загрузка...