Чудовий сюжет у дивній історії «Романтики 303», повідає про славні пригоди двох молодих хлопців, в минулому нерозлучних студентів, побажали відправитися в самостійне, повне прекрасних пригод далеку подорож. Хоча ні що не передбачало таких різких змін в житті давніх подруг, враховуючи, що дівчата давно вийшли з безтурботного віку, ставши дорослими, самостійними, незалежними людьми. Однак Неждана зустріч після багаторічної розлуки, що нахлинули, підліткові спогади, маса пережитих подій дитинства, стали поштовхом подальшим вчинкам.

Різні за складом розуму, несхожі за характером, юні особи, не бажають забувати минулі часи легкої юності, де Лайла, неймовірно красива, чарівна дівчина, з цілком забезпеченій сім’ї, мала незаперечну перевагу над однолітками, намагалася не афішувати при оточуючих своїм становищем. Її найближча подружка, тиха, скромна, малопомітна особа, яку, за поведінку, знайомі називали сірою мишкою, не маючи таких же видатних здібностей, домагалася поставлених цілей самостійно. Після довгоочікуваного закінчення складного навчання, дівчатка надовго розпрощалися, занурившись у доросле життя. Фільм Романтики «303» (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Одна, вдало вийшла заміж за колишнього однокурсника, влаштувавшись на цілком грошову, престижну роботу. Тихоня, не може похвалитися такими ж успіхами, до того ж, продовжує любити нареченого конкурентки.

Режисер: Ханс Вайнгартнер
Актори: Мала Емде, Антон Спікер, Арндт-Шверинг Зонрей, Томас Шмукерт, Йорг Бундшух

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress