Фільм Ромео і Джульєтта (1968) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Ніщо не може зупинити взаємне тяжіння юних сердець. Ні смертельна ворожнеча їх родин, ні те, що у дівчини вже є наречений, а у юнака — предмет першого серцевого захоплення. Вони ще молоді і боязкі, але відчувають що їх любов — найголовніше, вона сильніше батьківських заборон і громадського осуду. Ромео і Джульєтта закохалися один в одного, не знаючи, що належать до двох кланів, багато років перебувають в непримиренному протистоянні. Але коли істина відкривається, це аж ніяк не остуджує їх почуттів, а навпаки робить їх сильнішими.

Закохані у фільмі «Ромео і Джульєтта» — ще неповнолітні і не можуть самостійно розпоряджатися своїми життями. Їм нема з ким поділитися своїми переживаннями, адже батьки і друзі сприймуть такі одкровення «в багнети». Фільм Ромео і Джульєтта (1968) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Тільки прості люди — годувальниця і священик — здатні оцінити щирість і силу першого кохання. Вони стають наперстниками і помічниками розлучених обставинами і самим роком коханих.

Режисер: Франко Дзеффіреллі
В ролях: Леонард Уайтінг, Олівія Хассі, Джон МакИнери, Майло О’ші, Пет Хейвуд, Роберт Стівенс, Майкл Йорк, Брюс Робінсон, Підлогу Хардвік, Наташа Паррі


загрузка...