загрузка...


Фільм «Російське Коротке. Випуск 1» закидає глядачів у найтиповішу багатоповерхівку. Там, у крихітній кухні з’явилася справжня корова, і тепер, власникам житла необхідно вирішити, що ж робити з цією твариною, поки воно не накликало на них безліч різноманітних проблем. Героїня другої історії, має намір відправитися на зустріч випускників. Щоб справити враження, вона бажає привести себе в форму. Але вона постійно стикається з різними спокусами у вигляді солодощів і ласощів. Третя розповідь розповість про звичайного охоронця, який безславно животіє на робочому місці.

Його життя кардинально змінюється в той момент, коли він зустрічає ексцентричну Маргариту, вносить суттєві корективи в його життя. Четверта розповідь з трагічним підтекстом повідає про любовний трикутник. Двоє хлопців відчайдушно бажають домогтися розташування однієї красуні. Але об’єкт їх жадання не може визначитися в своїх бажаннях. Фільм Російське Коротке. Випуск 1 (2018) дивитися онлайн в хорошій якості.

Герой останньої історії розривається між бажанням збрехати або ж розповісти істину. Він не дуже-то радий тому, що всі навколишні йому постійно брешуть, чому і метається між найбільш підходящим для себе вибором.

Режисер: Григорій Константинопольський, Дмитро Булин, Павло Ємелін
Актори: Микита Єфремов, Олександр Паль, Ігор Ясулович, Шаміль Хаматов, Ганна Котова-Дерябіна, Олександр Кузнєцов, Анастасія Щеглова

загрузка...