загрузка...


На екрани виходить серія добірок, кожна з яких складається з п’яти найбільш вдалих короткометражних фільмів. Деякі зі стрічок вже мають нагороди на вітчизняних і міжнародних кінофестивалях, є і зовсім нові роботи. Початковий випуск містить, як і заявлено, п’ятірку різних за сюжетом подій. Одна з них, під назвою «Олеся» розкриє романтичний сказ про трьох закоханих персонажів, де двоє чоловіків вступлять в неабияку боротьбу за серце улюбленої особи. Хто ж переможе? Інша — «Молоко», повідає нам притчу про несподівану появу корови на кухні. Як це сприймуть мешканці звичайного будинку-багатоповерхівки і чим все закінчиться?

Третя — цілком типовий епізод з життя сучасної жінки. Як здобути і утримати симпатичну фізичну форму в оточенні повсюдно доступних і привабливих гастрономічних шедеврів? На це питання в комедійному форматі буде міркувати режисер. Фільм Російське Кратке. Випуск 1 (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Четверта — Capre Diem, змусить задуматися і спробувати вирішити для себе моральну дилему — залишатися чесним і чи можливо це в світі, повному брехні. Завершальна п’ята історія-Добра гуморна замальовка на тему любові з першого погляду охоронця магазину до помітної відвідувачки.

Режисер: Григорій Константинопольський, Дмитро Булин, Павло Ємелін
Актори: Микита Єфремов, Олександр Паль, Ігор Ясулович, Шаміль Хаматов, Ганна Котова-Дерябіна, Олександр Кузнєцов, Анастасія Щеглова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress