Російський Біс онлайн-картина про стосунки двох коханих. Любов-це сильне почуття, яке може змінити людину до невпізнання. Святослав Іванов жив вільним життям, не бажаючи впускати в неї сторонніх людей. Хлопець-творча особистість, що займається улюбленою справою. Художник несподівано на своєму шляху зустрів чарівну дівчину Асю. З першої зустрічі його нова знайома підкорила увагу і закохала в себе хлопця. Ася була донькою відомого і багатого бізнесмена. Дівчина ніколи ні в чому не потребувала, батько завжди виконував будь-яку її примху. Ключовий герой розумів, що вписатися в її сім’ю, йому буде не просто. Батько Асі-керуючий банку, який верне великими грошима та інвестиціями.

Чоловік хотів у ролі зятя бачити якогось хлопця з вищого шару суспільства. Батько навіть і подумати не міг, що дівчина вибере собі бідного художника, у якого ні копійки за душею. Незабаром Святослав робить пропозицію руки і серця Асі, і вона дає позитивну відповідь. Дівчину не цікавило фінансове становище обранця, в першу чергу її хвилювали почуття, щирість і любов, яка була між ними. Святослав вирішив відкрити власний бізнес, розуміючи, що йому доведеться забезпечувати сім’ю і оплачувати всі покупки своєї дружини. Фільм Російський Біс (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Головний герой був упевнений, що він зможе створити невеликий бізнес, що приносить йому невеликий дохід, але зате стабільний. Святослав навіть і подумати не міг, що у нього є ворог, який бажає зробити все можливе, щоб його бізнес зруйнувався.

Режисер: Григорій Константинопольський
Актори: Іван Макаревич, Любов Аксьонова, Юлія Ауг, Вікторія Ісакова, Тимофій Трибунцев

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress