Ой, не випадково автори нової російської драми вибрали на головну роль артистку, схожу на Одрі Тоту. Адже фантазії, мрії, польоти між сном і реальністю нерозривно пов’язані з дією цієї картини розгортається в цілком реальному світі, з усією його брудом, корупцією і тягою до наживи будь-якою ціною і попри будь-які жертви. Головну героїню звати Женя, вона працює в московському аеропорту в службі прикордонного контролю і живе минулим. Колись вона була щаслива, закохана і впевнена у своєму майбутньому, проте близько року тому її коханий зник при загадкових обставинах, і з тих пір життя для героїні стала нудною, безбарвною і безцільної.

Поки вона не почала бачити віщі сни. Які відкрили нову сторінку в женіної долі, зблизили її з симпатичним хорошим чоловіком і кинули у вир кримінально-детективних подій, з якого Женя зможе вибратися тільки, якщо прокинеться. Фільм Розбуди мене (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Після довгих безсонних ночей і пролитих сліз на горизонті знову з’явилася любов і перспектива щастя, але новий друг Жені в небезпеці, від якої його не врятує навіть провидницький дар героїні. Чи врятує?

Режисер: Гійом Проценко
В ролях: Костянтин Лавроненко, Кирило Пирогов, Ірина Вербицька, Євген Гришковець, Олександра Дитина, Данило Воробйов, Олена Морозова, Валерій Гришко, Ілля Древнов, Катерина Волкова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress