Фільм Розділ і вірш (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Ленс Інграм народився в Гарлемі і не уявляв собі іншого життя у більш благополучному районі. Тут жила його сім’я і численні друзі, які завжди могли прийти на допомогу. Всі вони були злочинцями мали певну вагу в місцевому суспільстві: хто торгував наркотиками, а кому-то випала роль найманого вбивці. Тільки сам Ленс все ніяк не міг визначитися ким йому стати за життя. Поки він роздумував і прикидав на себе різні ролі, сталося непоправне — він вбив людину. Суд не взяв до уваги той факт, що він ніколи не притягувався до кримінальної відповідальності покарав його за всією суворістю закону.

10 років тюремного ув’язнення в камері з такими ж вбивцями як він сам. Це час не пройшло марно для головного героя, так як він нарешті зміг знайти себе. Тепер він точно знає, чим буде займатися, коли опиниться на волі. Але повернувшись в рідні краї, він розуміє, що тут все дуже змінилася і тепер він залишився один на один зі своїм районом. Йому доведеться власними силами заробляти собі авторитет, адже тюремний термін тут є практично у всіх, і ніхто не звертає на це увагу.

Але попереду ще походи по соціальним службам та бірж праці. Крім того, йому належить відзначатися у копів ще дуже довгий час. Фільм Розділ і вірш (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ямал Джозеф
В ролях: Деніел Біті, Лоретта Дівайн, Омарі Хардвік, Хадім Диоп, Селенис Лейва, Марк Джон Джеффріс


загрузка...