загрузка...


Драма польського виробництва описує життя молодого чоловіка на ім’я Яцек, якому довелося пережити страшні випробування. Хлопець жив у передмісті разом зі своєю сім’єю. У нього була дівчина, яка в ньому душі не чула. Він працював будівельником. Новий об’єкт, який йому довелося будувати, була статуя Ісуса Христа. Так сталося, що, перебуваючи на висоті, Яцек не впорався і впав на землю. В результаті падіння хлопець отримав множинні травми, але дивом залишився в живих.

Але йому потрібна була термінова операція на обличчі. Лікарі в терміновому порядку роблять складну операцію, практично єдину в своєму роді. Вона пройшла успішно, хлопець вижив, але тепер його обличчя змінено до невпізнання. Більш того, воно спотворене. Яцек тривалий час проходить реабілітацію і повертається в рідне містечко. Він зовсім не очікував, що його зустрінуть так, як зустріли. Мати жахнулася і не визнала сина, кохана дівчина не підпускає до себе і просить не з’являтися більше. Тільки рідна сестра підтримала свого брата, який став ховатися від усього світу.

Своє обличчя, яке він називає тепер Рожа, він не хоче нікому показувати, і сам намагається не дивитися в дзеркало. Фільм Рожа (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Малгожата Шумовська
В ролях: Матеуш Косьцюкевіч, Агнешка Подсядлік, Мальгожата Гороль, Роман Ганцарчик, Даріуш Чіджнакі, Роберт Таларчік, Анна Томашевська

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress