загрузка...


В центрі історії стоїть маленьке містечко і його жителі, які опинилися у вельми неприємній ситуації. Вони стануть мимовільними учасниками боротьби за власне існування на землі, яка їм належить. Так вже вийшло, що їх земельні володіння, сподобалися однієї великої, комерційної компанії з будівництва. Вони знайшли тут вигідний спосіб заробити, але будинки жителів заважають цій затії. Компанія, очевидно, має великі зв’язки в політичному світі, а тому на її сторону встають і влади. Безумовно, це нечесна гра, де править жадібність фінансова вигода. Люди чітко розуміють, що бездіяльність закінчиться для них погано.

Заради власної перемоги, їм доведеться піти проти могутньої компанії і політичних діячів. Героїня цієї історії, сама звичайна медсестра, яка навіть і думати не могла про можливі зміни свого життя. Зовсім нещодавно, вона просто жила своєю роботою й простими життєвими уподобаннями. Тепер вона вимушено стане лідером опору громадян, незаконного вторгнення на їх територію. Фільм Рожевий будиночок (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Звичайно ж, компанія знайде лазівки і способи тиску на людей, але це не стримає їх бойовий запал. Вони знають, що правда на їх стороні і не подумають відступити від своєї позиції.

Режисер: Кортні Балакер
В ролях: Кетрін Кінер, Джинн Тріпплхорн, Каллум Кіт Ренні, Міранда Фрігон, Аарон Дуглас, Колін Каннінгем

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress