загрузка...


Знайомство двох мешканців бельгійського села швидко переросло у взаємну пристрасть. Еліза володіє власним тату-салоном, а її тіло повністю прикрашене різними візерунками, що приховують імена колишніх коханців. Дідьє простий музикант, який грає в рок-групі на банджо. Хлопчина впевнений, що кращого життя можна домогтися лише в Америці. Розгорається почуття стали причиною їх заміжжя, а незабаром у пари з’явилася чарівна дочка. Любов подружжя цвіло довгий час, поки на їх шляху не з’явилося кілька перешкод. Щоб пройти всі труднощі їм належить повністю переглянути свої взаємини і переконання.

Дідьє і Еліза живуть в бельгійській провінції, одного разу зустрівшись, зуміли закохається. Дідьє живе музикою, він полягає в музичній групі і грає на не зовсім звичайному музичному інструменті — банджо, мріючи осісти у Сполучених Штатах. А Ельза тримає тату-салон і сама вся прикрашена наколками у вигляді візерунків і малюнків, в кожному з яких зашифровано ім’я чергового бойфренда, якого вже давно немає в житті дівчини. Фільм Розімкнене коло (2012) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Перша зустріч двох людей стає доленосною – вони відразу ж розуміють, що це не скороминуща інтрижка, а міцне почуття, яке не скоро закінчиться і їх роман розтягнеться на все життя. Їх любов розвивається, в результаті чого у пари народжується дочка.

Режисер: Фелікс ван Грунинген
В ролях: Йохан Хелденберг, Верле Батенс, Нелл Каттриссе, Герт Ван Рампелберг, Нілс Де Кастер, Роббі Клейрен, Берт Хейсентрейт, Ян Бейвут, Софі Сенте, Рут Бекманс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress