Фільм Розлад (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Меггі і Бен — рідні брат і сестра, які вже давно пережили важкий підлітковий вік. Але, незважаючи на свідомість і давно перевалили тридцять років, вони продовжують змагатися. Цього разу-за спадщину батька, який може дістатися лише одному. Не бажаючи ділитися або якось поступатися, Меггі і Бен перетворюються в заклятих ворогів. Заради того, щоб отримати майно, вони готові сваритися, погрожувати зброєю, і навіть вбити. Здається, цій війні просто немає кінця. Бен і Меггі не в змозі примиритися один з одним і прийти до чого-небудь загальним. Все змінюється, коли з’являється той, хто докучає їм обом одночасно.

Братові і сестрі доведеться об’єднатися, щоб зберегти свої життя і виступити проти спільного ворога. Меггі і Бен Фармер вже не маленькі діти, проте перебувають у відчуженні один від одного. А все тому, що повністю загрузли в боротьбі за майно батька, яке передбачається у спадок героям. Бен працюючи в саду, опиняється в пастці, коли на нього прямо з пістолета цілиться сестра. Суперництво розжарюється, а прощати – це найскладніше в їх питанні.

Проте проблеми, які довелося пережити воюючим братові і сестрі все-таки об’єднають героїв. Тепер вони разом будуть їх вирішувати і битися з тими, хто їм також докучає… Фільм Розлад (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Тереза Ребек
Актори: Анжеліка Х’юстон, Білл Пуллман, Девід Морс, Джулія Стайлз, Брайан Д’арсі Джеймс, Джим Перрак, Віктор Вільямс, Джулія Антонеллі, Мірна Кабелло, Демостенс Крісан


загрузка...