Фільм Розрахунок (2004) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм «Розрахунок» є класичним представником жанру кримінальний трилер. В центрі історії – прекрасна сім’я американських бізнесменів, Ейлін і Уейн Хейес. У них двоє чарівних діток, Джилл і Тім, у яких батьки душі не чують, досить прибуткова справа, що самі починали з нуля. У їхній родині панує взаєморозуміння і тепло, так і в матеріальному сенсі вони не бідують. Здається, що прекрасніше бити не може. Але все рушиться, коли Уейна викрадає його колишній співробітник з метою викупу. Арнольд Мек, типовий невдаха, який незадоволений своїм життям, дружиною і малим матеріальним становищем, вирішує зірвати великий куш за життя Вейна.

Мек щастить боса в ліс, де у нього є тайник, а сам виставляє сім’ї чоловіка вимоги викупу – долари і алмази. Ейлін просить допомоги у ФБР. У процесі розслідування з’ясовуються неприємні для дружини факти про життя чоловіка поза домом. Незважаючи на дану обіцянку перервати відносини зі своєю коханкою Луїз Міллер, Уейн продовжував з нею зустрічатися. Фільм Розрахунок (2004) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Ейлін віддає злочинцеві викуп, але чоловік додому не так і повертається. Арнольда швидко спіймали, коли він витрачав гроші в сусіднім магазині, оскільки номери купюр були подані у федеральний пошук.

Режисер: Пітер Жан Брюгге
В ролях: Роберт Редфорд, Хелен Міррен, Віллем Дефо, Меліса Сейджмиллер, Алессандро Нивола, Метт Крейвен


загрузка...