Фільм Розриви (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Хіп-хоп трагедія «Розриви» пересуває нас в 1990-і роки і повідомляє про ласку і колективному тандемі 3-х артистів. Ніккі, Давида і Диви пов’язує пристрасть до хіп-хопу. Будь-який з хлопців раніше самодостатній. Вдалий у навчанні Ніккі Джонс робиться стипендіатом адвокатського середнього навчального закладу, проте заради власної мрії про професії артиста не бажає відмовлятися від продовження вчитися. Його товариш Девід Аарон, дитина популярного мелодійного продюсера, не бажає використовувати досягненнями папи і всього бажає досягти особисто.

Диви недосвідчений продюсер спраглий дійти до хіп-хоп верхівки. Трійка приятелів задається метою зберегти про себе незабутній відбиток у суспільстві музичної індустрії і хіп-хоп культури. Однак Нью-Йорк 90-х не так-то простий. З метою того, щоб здійснити власні далеко ступающие проекти артистам доводиться мати роботу з різними людьми, а з числа їх не тільки креативні персони, але і злочинні люди.

Чи вийде хлопцям не зламатися, здолати усі перешкоди і стати музичними легендами, у суспільстві яке не таке вже і дружнє? Фільм Розриви (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Сет Манн
В ролях: Эфтон Вільямсон, Трістан Уайлдс, Антуан Харріс, Девід Колл, Вуд Харріс, Afro, Дж. Бернард Келлоуей, Вільям Джексон Харпер, Енн Маркли, Де Адре Азіза


загрузка...