Лайл Беннет спіткало страшне горе, йому довелося поховати батька, ця трагічна подія зовсім вибила хлопця з життєвої колії. Тепер він залишився зовсім один. Юнак хоче поміняти своє життя, для цього він сідає на жорстку виснажливу дієту. Вся справа в тому, що герой фільму «Розтяжки» ще з дитинства був дуже огрядним. Коли хлопець виріс, він ще більше набрав вагу і тепер без сторонньої допомоги Лайлу важко обходитися. Молода людина не може сам, просто зробити необхідне для свого існування. Тим більше, Беннет хоче особистого щастя, знайти свою другу половинку, але яка дівчина подивиться на такого роздутого товстуна.

Але шлях, який вибрав головний герой дуже важкий, йому доведеться перебувати на межі своїх фізичних сил, відчути психологічну стабільність і витримку, адже на шляху його чекає безліч спокус. Після смерті свого батька Лайл Беннетт відправляється в екстремальну подорож по втраті ваги в надії досягти здоров’я і щастя.

Його мета змусить його подолати фізичні обмеження і перевірити силу його розумової та емоційної стійкості. Фільм Розтяжки (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Грегорі Рокко
Актори: Bryan Amato, Robin F. Baker, Ніколь Балсам, Joe Blute, Marianne Goodell, Ізабель Жюно, Джон Ларкін, Гейдж Мейнард, Кевін Майкл Мерфі, Jacob Alden Roa

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress