Головні герої британської драми «Руйнівники» 2011 дивитися в хорошій якості HD 720p — молода пара Дона і Девід. Одного разу вони вирішують поїхати в село, де виріс Девід. По приїзду їм здається, що ніщо не може затьмарити спокійний відпочинок на природі. Але незабаром в будинку несподівано з’являється брат Девіда – він приїжджає у відпустку з військової частини. Присутність брата позначається на стосунках пари. Спостерігаючи за подіями, Дон поступово дізнається подробиці дитинства свого чоловіка і розуміє, що основою їх союзу з Девідом стала брехня.

Постійна конкуренція між братами призводить до низки напружених ситуацій, які змушують Дон сумніватися в тому, що вона добре знає людини, яка називає себе її чоловіком. Фільм Руйнівники (2011) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Підозрюючи, що розбіжності між братами мають до неї пряме відношення, Дон починає підігравати ситуації і брехати, щоб врятувати шлюб і повернути своє сімейне життя в колишнє русло.

Режисер: Диктинна Худ
В ролях: Клер Фой, Бенедикт Камбербетч, Шон Еванс, Пітер МакДональд, Шинед Метьюз, Джун Уотсон, Ніколя Грін, Джорджі Сміт, Руайри Конэгэн, Едвард Харрісон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress