Фільм Русалонька (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм «Русалонька» присвячений незвичайним подіям, які можуть відбутися у житті кожної людини. Одна бабуся розповідала своїм онукам про цікавих істот, схожих на людей, але з риб’ячими хвостами. Діти з захопленням слухали, але сприймали розповідь як казку. Вони були досить юні, але вже абсолютно впевнені, що чарівних істот у природі не буває. Поміркувавши, літня жінка вирішила розповісти їм реальну історію, що сталася з нею в молодості. Колись репортер Кем Харрісон, який серйозно страждав від нестачі грошових коштів, відправився в далекий шлях на пошуки цікавого матеріалу.

З собою він взяв племінницю по імені Еллі, недавно втратила батьків. Суворий керівник чоловіки, незадоволений відсутністю сенсаційних новин, дав йому відповідальне доручення. Треба було довідатися, чи правдиві чутки про наявність в одному пересувному цирку цієї русалки. Прибувши на передбачуване місце, вони виявили прекрасне істота, яке було заточене у великому акваріумі.

А незабаром їм стало відомо стародавнє пророцтво про долю Еллі. Там говорилося, що вона буде благословенна серцем русалки на виконання важливої місії. Фільм Русалонька (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Блейк Дж. Харріс, Кріс Бушард
В ролях: Джина Гершон, Вільям Моусли, Поппі Дрейтон, Ширлі МакЛейн, Джаред Сендлер, Лексі Колкер, Лорето Пералта, Джо Марі Пейтон, Шенна Коллінз, Клер Кросбі


загрузка...