загрузка...


Події в захоплюючому драматичному трилері «Рухомий ліс» повідають про життя дуже навіть привабливого хлопця Еліаса. Він не тільки красивий і обожнюємо жінками, зміг одружитися на чарівній дівчині, але і є успішною людиною, який домігся пристойних результатів на роботі. Еліас займає пост керівника в приватному банку країни. У нього є всі можливості, щоб просуватися по кар’єрних сходах. Особливу допомогу в цьому надає хлопцеві президент банківської установи Эйтор. Якось після чергового відрядження, головний герой повертається додому.

Прийшовши на роботу він зустрічає дівчину, яку десь вже бачив, але не може пригадати обставини минулої зустрічі. Таємнича жінка каже йому, що незабаром він стане віце-президентів, а після і президентом свого банку в Бразилії. Головний герой захоплений цим передбаченням. Вдома він ділиться з дружиною новинами.

Клара рада такому повороту справ, а щоб наблизити бажане подія, вона пропонує запросити Ейтора в гості. Президент із задоволенням приймає запрошення. Фільм Рухомий ліс (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Вінісіус Коїмбра
В ролях: Фернанду Алвіс Пінту, Анжелу Антоніо, Ана Паула Арозио, Габріель Брага Нуньєс, Нелсон Шав’єр

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress