загрузка...


Водним рятувальником працює все життя Бен Рэндли. Мужній представник благородної професії з аквалангом в крижаній воді виконує свій обов’язок. При отриманні сигналу лиха вертоліт берегової рятувальної служби відправляється в зону передбачуваного лиха, щоб витягнути на сушу з вируючої водної гладі безпомічних людей. У шторм відпочиваюча на яхті парочка не впоралася з керуванням судна. Коли шхуна перекинулася, здоровань чоловік і милашка дружина опинилися в мерзлій воді. При штормі в чотири бали по маячках рятувальному вертольоту вдалося досягти необхідного квадрата. Відшукавши візуально потопаючих яхтсменів, сміливі і екіпіровані рятувальники кидаються в холодну воду.

З гвинтокрилої машини до потопаючих спускається трос. Здоровань чоловік запанікував, відштовхнув благовірну і заліз у кошик для підйому. Від удару здорованя жінка втратила свідомість і пішла на дно. У морській безодні Бен Рендлі відшукав потопаючу особу інтуїтивно. Піднявши бездиханне тіло в салон судна, рятувальники роблять штучне дихання жертви стихії. Поле десяти безуспішних спроб слабка істота на подив наполегливих реаніматорів подає ознаки життя, коли випльовує солону воду їх легень і трахеї. Керівництво і колеги аплодують таланту Бена і знімають перед чарівником капелюх. Фільм Рятівник (2006) дивитися в хорошій якості HD 720p.

У домашньому форпості панує розруха і скорбота. Дружина видатного практика морів, не дочекавшись із завдання милого чоловіка, вивозить з обителі благовірного особисті речі. У люблячого Рендлі розривається серце.

Режисер: Ендрю Девіс
В ролях: Кленсі Браун, Сила Уорд, Брайан Гераті, Бонні Бремлетт, Брайан Уейд, Шелбі Феннер, Ештон Катчер, Мелісса Сейджміллер, Джастін Робертс, Джон Херд, Кевін Костнер, Ніл МакДоноф

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress