загрузка...


Салам, Нью Йорк — фільм, заснований на реальних подіях. Ця історія починається в Киргизстані, точніше, починає її молодий енергійний хлопець на ім’я Батир, який там живе. У гонитві за щастям він зважується на самий необдуманий крок у своєму житті — кинути все, що його пов’язувала з батьківщиною і виїхати в Нью-Йорк. Там починається інша глава в його житті, інші відчуття, емоції. Приїхавши вчитися на адвоката, і мріючи досягти успіхів у кар’єрі, він зустрічає її — ту, яка відразу завоювала його серце.

По приїзду в Нью-Йорк Батир, зачарований містом, відразу втрачає свій чемодан, після чого дізнається шокуючу новину від свого дядька, і переживає масу нових вражень, як хороших, так і не дуже. Батир не дуже добре володіє англійською мовою і мовні труднощі заважають йому в намічених планах, але він не сумує. Впевнений у своєму успіху, він отримує посаду адвоката в одній відомій фірмі.

Завзятість і цілеспрямованість призводить його до намічених планів, але чи зможе він утримати успіх у своїх руках, або йому доведеться виїхати назад додому? Фільм Салам, New York (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Руслан Акун
В ролях: Марина Бейн, Юлія Даурова, Алекс Галпер, Бектемир Мамаюсупов, Олена Маршалл, Алекс Майзлин, Гебріел Сикел, Гарі Л. Таггарт, Фред Тімм, Аїда Тулебаева

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress