загрузка...


Дія сюжетної лінії відбувається в 80 роках минулого століття, за часів застою, коли величезна країна вже перебувала на шляху до кардинальних змін. Саме тоді відома космічна станція «Салют 7» втратила контроль, що спричинило за собою неминучу трагічну катастрофу і загальну паніку серед громадян. Ніхто й уявити не міг, що таке можливо. СРСР був змушений розповісти всій світовій громадськості про те, що станція перестала відповідати на сигнали центру і знаходиться на орбіті без будь-якого контролю.

Опинившись без програмної підтримки, «Салют-7» став відчутною небезпекою, адже падіння такого величезного в своїх розмірах і по площі апарату могло мати непередбачувано фатальні наслідки, де постраждали б тисячі людей. Допускати цього ніяк не можна, але і встановити зв’язок не представляється можливим. Хоч і настав час для космічних досліджень, але з такого роду проблемою людство ще ніколи не стикалося і як вирішувати її ніхто не знає.

Було прийнято рішення відправити кілька космонавтів для з’ясування обставин і того, як це сталося. До цього дня, ця місія вважається однією з найскладніших за всю історію. Фільм Салют-7: Історія одного подвигу 2017 дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Клим Шипенко
Актори: Олександр Самойленко, Марія Миронова, Любов Аксьонова, Віталій Хаєв, Олександра Серебрякова, Павло Дерев’янко, Поліна Руденко, Оксана Фандера, Роман Перелигін, Володимир Вдовиченков

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress