Фільм Саме життя (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Багатьох обивателів, на жаль, стосуються складні економічні умови, що складаються в певний момент в історії кожної держави. У цей період починається воістину досить жорстка, непримиренна боротьба, яка ламає досить сильні, непохитні особи, за умови існування. Саме в такому положенні виявилися головні герої фільму, що отримав назву саме життя. Алекс і Рут вже досить немолода, багато побачила на своєму віку подружжя. Проживають вони у величезному, чарівним своїми колосальними розмірами Нью-Йорку. Відразу з декількома проблемами, які істотно ускладнюють повсякденні будні, доводиться стикатися літнім людям.

Це висока, причому постійно піднімає плата за житло, оподаткування і смертність. Подружжю доводиться постійно боротися за своє нелегке існування у величезному мегаполісі. Люди вони вже немолоді, які прожили разом багато років, побачили безліч труднощів і сьорбнули горя. Однак хочеться літній парі хоч трохи зітхнути вільніше, залишити для молодих тернисті шляхи.

Алекс і Рут вирішують змінити квартиру. Тільки всі майбутні клопоти, пов’язані з продажем майна, принесли їм чимало турбот і прикростей. Фільм Саме життя (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Річард Лонкрэйн
В ролях: Морган Фріман, Керрі Престон, Дайан Кітон, Клер ван дер Бом, Синтія Ніксон, Алісія Райнер, Джош Пейс, Стерлінг Джерінс, Ханна Данн, Міріам Шор


загрузка...