Фільм Секрет (2000) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Здається, що головна героїня Марі має все, що треба для жіночого щастя. Вона дуже любить дружина і її почуття взаємно, а чарівний дитина кожен день радує серце. Крім того, героїня має хорошу роботу, стабільну заробітну плату та, мабуть, про кращому і мріяти не треба. Але в душі у неї є деякі сумніви і вона ловить себе на думці, що живе абсолютно чужим життям. Вона хоче різноманітності, вогню, пристрасті, божевілля, в кінці, кінців! Трохи подумавши, Марі вирішила все кардинально змінити, порушити звичний спосіб життя. Вона впевнена, що нова життя має бути зовсім не схожа на колишню і це стосується, також, особистих взаємовідносин.

Жінка має намір почати все спочатку з новим чоловіком, любити його самозабутньо і віддано. Ось тільки, таке майбутнє примарно і в ньому немає надійної перспективи… Напевно, вона просто розпещена упорядкованої життям, так як, ніколи ні в чому, особливо, не потребувала. Чи зможе романтична Марі, змінивши спокійний, умиротворений побут, стати щасливою, маючи неконтрольоване, шалене бажання?

Адже воно може бути тільки сьогодні, не має минулого та майбутнього. А може, все-таки, повернутися в тиху гавань поки не стало пізно…? Фільм Секрет (2000) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Вирджини Вагон
В ролях: Анн Косенс, Мішель Бомпуа, Тоні Тодд, Квентін Росії, Жаклін Жеаннеф, Аладін Райбел, Валері Вогт, Фрідерік Союзі, Наталія Єрмілова, Шарлотта Прадон


загрузка...