Фільм Секрет Зоар (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Знання можуть, як створювати, так і руйнувати, все залежить від того, наскільки розумно їх використовувати людина. У фільмі «Секрет Зоар» відкривається таємниця людського існування, але знання все ж застосовуються не зовсім вірно, від чого приносять лише страждання і біль. Людство завжди прагнуло пізнати своє майбутнє. Багато провидців і ясновидців заглядали далеко вперед, частково відкриваючи наше майбутнє. Але ніхто з них так і не побачив кінець, який нас чекає, і чи буде він взагалі. Це все тому, що вони не здогадувалися про існування такого сувою, в якому описується вся наша історія, починаючи з самого далекого і дрімучого минулого, і закінчуючи невідомим майбутнім.

Такий сувій випадково дістався Максу. Спершу, він не відразу зрозумів, що виявилося у нього в руках, але коли він став читати, то зрозумів, наскільки тепер сильний. Так було завжди, хто володіє інформацією, той відкривається багато нових можливостей. Володіючи такими потужними знаннями, Макс вирішує змінити своє життя.

На диво, зміни відбуваються дуже швидко, от тільки не в ту сторону, в яку хотів Макс. Тепер йому доведеться виправляти помилки, які він накоїв, інакше все пропало. Фільм Секрет Зоар (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Владэк Занковски
В ролях: Олександр Демидов, Ірина Баринова, Генрі Давид, Рой Мирон, Олег Фендюра, Світлана Демидов, Сергій Попов, Ігал Резнік, Юрій Ядыкин, Володимир Золин


загрузка...