Головна героїня фільму-молода, вродлива дівчина, її звуть Джемі, працює в кадровому агентстві, в її обов’язки входить влаштовувати людей на хорошу роботу. У сфері кар’єри у Джемі все в порядку, а от в особистому житті не складається, весь час трапляються не ті хлопці, з останнім теж довелося розлучитися. Джемі знайомиться з черговим клієнтом, Діланом, він недавно переїхав в Нью-Йорк і шукає собі хорошу роботу. За допомогою Джемі він влаштовується в глянцевий журнал — редактором. В особистому житті у Ділана теж проблеми, його просто атакують жінки, адже він дуже гарний собою і всі хочуть потягти його в загс, а він ще не готовий до такого серйозного кроку.

Як то так вийшло що хлопці подружилися, але яка може бути дружба між чоловіком і красивою жінкою? Природно постало питання про секс і вони приймають оригінальне рішення, вони будуть займатися сексом, але як друзі, так би мовити для здоров’я, і ніяких зобов’язань один перед одним. Спочатку їм це здалося хорошим виходом із самотності, але поступово стає зрозуміло, що простий секс починає переростати в щось більше.

Що вирішать головні герої? Розбіжаться в різні боки або ж зрозуміють, що доля подарувала їм шанс, який не можна упустити. Фільм Секс по дружбі (2011) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Уілл Глак
В ролях: Джастін Тімберлейк, Міла Куніс, Патришия Кларксон, Дженна Елфман, Вуді Харрельсон, Річард Дженкінс, Брайан Грінберг, Нолан Гоулд, Шон Уайт, Катрін Рейтман

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress