Фільм Серце (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Новий фільм, знятий в Швеції, представлений таким режисером, як Фанні Метелиус. «Серце онлайн» 2018 – це вражаюча історія, зворушливий розповідь, фільм, наповнений до краю найяскравішими емоціями. Нотку мелодраматичности, лірики, романтики вміло додали актори — Ахмед Берхан, Д. Світ, Л. Аксельсен, С. Рейтер. Навіть сам режисер не втримався від того, щоб знятися в настільки незвичайної стрічці, здатної подарувати глядачеві багато самих несподіваних емоцій, які навіть у житті не так доступні, як у цьому фільмі.

Інтерес до картини породжує те, що глядач бачить, ніби на долоні, як розвиваються відносини милої пари. Ось вони зустрілися, познайомилися, у них виникли почуття. Спостерігати за всім цим – одне задоволення, оскільки глядач бачить сам момент зародження любові.

Потім ці відносини починають розвиватися, і тут стає ще цікавіше. Адже кожен знає, що кожен новий етап відносин приносить самі несподівані події. Фільм Серце (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Фанні Метеліус
Актори: Фанні Метеліус, Ахмед Берхан, Даніелла Світ, Леона Аксельсен, Сюзанн Рейтер, Семюел Едвардс, Еміль Брулін, Хосефіне фон Цейпель, Халима Хансулле, Любов Лагерберг


загрузка...