Тихий, скромний хлопець Єгор вивчився на ветеринара, тому що дуже любить тварин. Вони ніколи не обдурять і будуть віддані тобі до кінця життя. Через це юнак краще сходиться з друзями нашими меншими, ніж з людьми. Всі побутові людські проблеми йому чужі і він намагається втекти від них в сільську глушину, щоб присвятити себе догляду за собаками і відчути єднання з природою. Він працює на тренувальній станції для мисливських собак і піклується про тутешніх жителів: лисицях, козочках, Борсуках, оленях і курях. Чистить численні клітини, годує звіра, заліковує їх рани і зустрічає нових клієнтів.

Іноді відбивається від нападок і раптових візитів зоозахисників, які впевнені, що за парканом станції відбувається щось недобре. Для хлопця важлива кожна, навіть найменша життя. Оселившись в прибудові до будинку, він намагається забутися і відректися від вантажу минулого: матері-алкоголічки і нерозуміння людей. Але там вони теж є і Єгор виявляється втягнутий в цей нескінченний вир одвічних конфліктів батьків і дітей, самотності, пияцтва та іншого.

Але найбільше він хоче влитися в сім’ю свого начальника, яким захоплюється. Чи зможе відлюдник стати її частиною? Фільм Серце світу (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Наталія Мещанінова
Актори: Степан Девонін, Дмитро Поднозов, Яна Сексте, Вітя Оводков, Євген Ситий, Катерина Васильєва

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress