Фільм Середина 90-х (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Маленький Стіві відчуває себе неповноцінним і недооціненим. У школі однолітки з благополучних сімей знущаються над ним, а від рідного брата чекати допомоги марно. Мама Стіві постійно пропадає на роботі і не цікавиться його життям. Все змінилося, коли раптом він зустрів у магазину мотоциклів групу скейтбордистів. Підлітки не сприймали хлопчика всерйоз, адже Стіві на кілька років їх молодше, але пізніше все ж взяли до себе в компанію. Хлопчик днями і ночами пропадає на вулицях Лос-Анджелеса, і думати не бажає повертатися додому.

Він знайшов нову сім’ю, нових друзів, нове життя. Компанія, в яку потрапив хлопчик, не навчить його хорошим манерам, але вже точно надасть справжні уроки життя. Але чи така солодка і безтурботна це життя, як здається спочатку? Лос-Анджелес, 1990-е. Фільм Середина 90-х (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

13-річний Стівен зобов’язаний замислюватися про майбутнє, однак замість цього любить роз’їжджати на скейті і гуляти з приятелями. Саме на вулицях містечка йому очікує знайти перші навички життя і відшукати себе.

Режисер: Джона Хілл
Актори: Санні Сулджик, Кетрін Уотерстон, Лукас Хеджес, Na-kel Smith, Olan Prenatt


загрузка...