Фільм Серпень (2013) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Раптово пропадає чоловік з сім’ї Вестон. Його дружина Вайолет залишається одна разом зі своєю кухаркою. Жінка важко хвора і страждає залежністю від наркотичних засобів. Не витримуючи порожнечі Вайолет просить дочок і сестру приїхати до неї. Уэстоны рідко збираються разом, тому що їх спілкування не можна назвати теплим і щирим. однак, нещастя змушує їх об’єднатися. Вона сподівається на їх допомогу в пошуку чоловіка. Дочки і сестра приїжджають разом зі своїми чоловіками, коханцями і дітьми. Великий будинок заповнює шум і гам, нескінченні суперечки і суєта.

Однак, замість того, щоб шукати зниклого Вестона родичі займаються з’ясуванням відносин і вирішенням власних проблем. зібравшись у вузькому колі вони п’ють алкоголь, намагаються знайти винних і лаються. У процесі розмови між рідними людьми відкриваються всі старі секрети і таємниці, які раніше були невідомі. Крім цього, стають відомі старі проблеми у взаєминах між близькими людьми. Родичам складно прийти до єдиного рішення.

За зовнішнім благополуччям ховається чимало складних моментів. Але, жевріє надія, що рідні люди зможуть один одного зрозуміти і пробачити старі образи, а також знайти Уестона. Фільм Серпень (2013) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джон Уеллс
В ролях: Меріл Стріп, Джулія Робертс, Юен МакГрегор, Кріс Купер, Джуліанна Ніколсон, Бенедикт Камбербетч, Дермот Малруні, Джульєтт Льюїс, Місті Апхэм, Сем Шепард


загрузка...