загрузка...


У престижному університеті Айови існувала досить сильна жіноча баскетбольна команда, що має в майбутньому великі перспективи для потрапляння в число спортсменок-професіоналок. Дівчата, що входять в студентську збірну володіли великою майстерністю командної гри, були цілеспрямованими і працьовитими. Вони відповідально підходили до тренувань, відвідуючи спортзал згідно з графіком, максимально на змаганнях викладаючись будь-якого рівня. Тренери зуміли в підопічних впевненість виховати у власних здібностях, прагнення перемагати і командний дух. Кароліна була шанованим усіма капітаном, що володіє лідерськими якостями.

Вона вміла в критичні знаходити моменти потрібні слова, що дозволяють стимулювати баскетболісток на рішучі дії, що не залишають шансів для суперників завоювати першість. Крім вміння підтримати соратниць в потрібний момент Кароліна володіла неперевершеними технічними даними, демонструвала прекрасну гру на полі. Неодноразові перемоги на рішучих зустрічах з сильними суперницями привели команду на перші рядки серед лідерів. Чекала попереду зустріч з серйозними опонентами на великому університетському чемпіонаті. Фільм Сезон чудес (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

На даних змаганнях перемога була великим кроком вперед назустріч мрії, відкривала двері у великий спорт, де їх чекала популярність і безсумнівний успіх. Дівчата були впевнені, що виступлять блискуче. Однак трагічна подія назавжди зруйнувала грандіозні плани.

Режисер: Шон МакНамара
В ролях: Хелен Хант, Ерін Моріарті, Вільям Херт, Наталі Шарп, Даніка Ярош, Джейсон Грей-Стенфорд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress