2005-й рік став непростим часом для штату Луїзіана, адже саме туди наніс удар ураган Катріна, який став самим жахливим лихом за всю історію США. Звичайно ж, у ті часи, безліч людей потрапило у скрутне становище, але життя тривало, а людям залишилося тільки йти проти наслідків руйнування. Кожна життя змінилося і багато людей потрапили під низку складних випробувань, на дуже тривалий термін. З тих самих пір минув цілий рік, а проблем менше не ставало. Саме тоді і з’явився Ал Колінз, що вирішив змінити сумний настрій людей у своєму містечку.

Він був шкільним тренером, тільки от школи його більше немає. І в зв’язку з цим, герой вирішує відродити місцевий спорт і з цією метою, збирає учнів в команду з баскетболу. І збір цей не простий, адже він хоче дійти до самої вершини штату. Герой вірить у те, що молоді хлопці з різних шкіл, зможуть подолати будь-яку вершину, раз вже пережили природне лихо. Зібрати команду, звичайно ж, справа була проста. Наступним випробуванням стане боротьба з кожним учасником. Фільм Сезон ураганів (2009) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Суперництво проти особистих амбіцій, небажання грати в команді або банальної втрати сил. Усі вони далекі від ідеалу, але настрій тренера, заражає молодих героїв, йти вперед і перемагати.

Режисер: Тім Сторі
В ролях: Тараджі П. Хенсон, Форест Уітакер, Бонні Хант, Кортні Б. Венс, Чайна Енн МакКлейн, Ісайя Вашингтон, Хлео Томас, Бау Вау, Дж.Б. Смув, Роббі Джонс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress