загрузка...


Кінокартина заснована на романі Дейва Еггерса. У центрі уваги опинилася інтернет компанія під назвою The Circle. Організація вміло об’єднала в одну єдину систему електронну пошту всіх своїх користувачів, інформацію зі сторінок в соціальних мережах, а також банківських карт і навіть знає все про їх покупки. В результаті кожна людина змогла отримати універсальний онлайн-індентіфікатор. Тільки в теорії все складається, як не можна краще. Якщо розібратися, то на практиці проект має не зовсім чисті цілі.

Багато хто вважає, що подібне рішення стало новою сходинкою в розвитку технологій, але на ділі у нього брудні цілі, про які незабаром довідався головна героїня фільму. Отримати роботу в The Circle вдається далеко не всім. Тільки везунчики можуть розраховувати на такий привілей. Головна героїня — дівчина на ім’я Мей отримала в своє розпорядження комфортне житло, вільно може користуватися інноваційними технологіями, проходити курс оздоровчих заходів, займатися в спортивному залі і веселитися на вечірках.

Тільки одного разу Мей зустрічає хлопця на ім’я КАЛЬДО, незважаючи на те, що вони закохані одне в одного і працюють в одній організації, дівчина не може дізнатися про нього необхідну інформацію. Фільм Сфера (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джеймс Понсольдт
Актори: Карен Гіллан, Емма Уотсон, Том Хенкс, Джон Бойега, Еллар Колтрейн, Еллен Вонг, Білл Пекстон, Петтон Освальт, Гленн Хедлі, Пурна Джаганнатан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress