Фільм Шалено щаслива (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В центрі уваги опиняється жінка на ім’я Олена, на жаль їй довелося пережити розставання з коханою людиною в результаті чого вона стала матір’ю-одиначкою. Але це Олену зовсім не засмучує, вона впевнена, що дитина здатна дарувати їй світлі почуття. І ось зараз жінки заробляти на життя тим, що пише любовні пісні. Але на жаль останнім часом романтика в єп життя геть відсутня від цього страждає і якість пісень. Олена не отримує натхнення і в результаті цього получантся так що пісні не виходять. Подруга Олени є співачкою, яка використовує ці романси у своїх цілях.

Зараз коли в Олени криза у творчості, вона приймає рішення найняти собі в помічники безробітного актора, який повинен привернути увагу Олени, викликати в неї інтерес, і пробудити натхнення. Валерія впевнена, що таким чином вона зможе допомогти подрузі впоратися з депресією і знову почати творити. Але вона навіть уявити собі не могла, чим ця ситуація може обернутися.

Адже вона наймаючи актора була впевнена, що надихне Лену на цікаві пісні, після цього звільнить актора, а олена продовжить писати романси для її репертуару. Фільм Шалено щаслива (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Йохан Нийенхейс
В ролях: Плиен ван Беннеком, Карлі Виджс, Маттео ван дер Грийн, Беппи Мелиссен, Марі-Мей ван Зуйлен


загрузка...