Фільм Шанс Емми (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Деколи тваринний світ настільки зближує людину і вчить його добра, що він перетворюється в цінителя всього живого. Він повністю змінює свої життєві погляди, спрямовується вперед рятувати тварин, дарує їм турботу і ласку. Якщо у одного – це почуття розвинене з самого раннього віку, в інших людей воно може проявитися в пізньому віці. Однак через любов до тваринного світу, людина починає сприймати багато речей зовсім по-іншому, цінує дружбу, стосунки. Його перестають цікавити якісь дрібниці, і він дійсно змінюється в характері. Головна героїня представленої кінострічки – це дівчинка на ім’я Емма.

Вона займається громадською діяльністю. Емма з самого дитинства любить тварин, тому ніколи не дає їх в образу. Є одна ферма, де їй дуже подобається працювати з кіньми. У цьому самому місці у дівчинки з’являється новий друг – це кінь по імені Шанс. Міцна дружба змушує героїню переглянути особисті погляди на життя і знайти сили, щоб нарешті протистояти недоброзичливцям ранчо.

У них є свої плани на тварин, але Емма обов’язково знайде спосіб позбутися від ворогів і врятує коней. Як же вона буде це робити? Хто їй допоможе впоратися з проблемами? Фільм Шанс Емми (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Anna Elizabeth James
В ролях: Грір Греммер, Джозеф Лоуренс, Міссі Пайл, Дженніфер Біні Тейлор, Христина Робінсон, Райан МакКэртан, Лія Марі Джонсон, Ембер Монтана, Шенна Стронг, Норма Майклс


загрузка...