Фільм Шахіст (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Події фільму стартують в іспанській столиці, де ось-ось має відбутися шаховий турнір. На змагання прибуває і Дієго Паділья. Молодий чоловік є сильним і обдарованим шахістом, однак мало хто вірить в його перемогу. Експерти віддають перевагу досвідченим і відомим іспанським гроссмейстерам, які в кожній партії показують майстерну гру. Але головний герой громить усіх своїх суперників мало не насухо. Через кілька днів юний хлопець стає найсильнішим шахістом Іспанії. А незабаром він знайомиться з привабливою француженкою Маріанною, яка прибула до Мадрида висвітлювати всі події великого турніру.

Між ними спалахує бурхливий роман, який закінчується весіллям. Тим часом в Іспанії назріває громадянська війна. Новоспечене подружжя вирішують перебратися в спокійну Францію. Проходить кілька щасливих років. Дієго і Маріанна зовсім не цікавляться політикою, виховуючи доньку. Тим часом Німеччина розв’язує Другу світову війну. Вона окуповує кілька європейських країн, в тому числі і Францію. А через деякий час головного героя звинувачують у шпигунстві, направленому проти Третього Рейху. Фільм Шахіст 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Німців не цікавлять виправдання чоловіка, якого кидають у в’язницю. Тепер Дієго чекає розстріл за те, чого у нього навіть у думках не було здійснювати. На щастя, начальник зони виявляється великим любителем шахів.

Режисер: Луїс Оливерос
В ролях: Марк Клотет, Меліна Метьюз, Алехо Саурас, Louis Pacalin, Штефан Вейнерт, Пау Дура, Міці Хофман, Маартен Данненберг, Крістіан Стамм, Андрес Гертрудикс


загрузка...