Фільм Шеф (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Залишаючи Індію, Рошан Капра мав лише мрію. Там, в бідності і безперспективності, він залишав сім’ю і сподівався, що Сполучені Штати допоможуть йому забезпечити своїх близьких. Після довгих поневірянь і безлічі спроб, герою фільму «Шеф» несподівано щастить. Він влаштовується в місцевий ресторан і швидко набирає авторитет. Його кулінарні таланти перетворюються в головне надбання цього місця, залучаючи безліч нових відвідувачів. Буквально пропадаючи на кухні, Рошан з задоволенням готує для гостей ресторану, вражаючи їх своєю вигадкою і кулінарними шедеврами.

Завдяки його таланту в ресторані з’являється безліч нових страв, що викликають захват навіть у визнаних гурманів. Хороша зарплата дозволяє врятувати близьких від бідності, але постійна зайнятість не дає повернутися в Індію. З-за роботи Капра практично не бачить рідних, зв’язуючись з ними лише по телефону. Але несподівано в його житті настає непередбачуваний криза. Він більше не відчуває колишнього натхнення і не знає, чим здивувати відвідувачів ресторану. Намагаючись повернути загублену любов до приготування їжі, він повертається додому, де нарешті возз’єднувався з сім’єю. Тут, заручившись допомогою одинадцятирічного сина, він купує невеликий пересувний вагончик, відкриваючи закусочну на колесах.

Попереду Рошана і його сина чекає велика подорож по рідній країні, здатне повернути йому натхнення і нагадати, заради чого він став шеф-кухарем. Фільм Шеф (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Раджа Менон
В ролях: Саїф Алі Кхан, Падмаприя, Дханиш Картік, Паван Чопра, Рем Гопал Баджадж, Риджу Баджадж


загрузка...