загрузка...


Скільки часу відміряно людині на земні справи? Хтось помирає молодим, деякі щасливі на пенсії. Старому Лаки вже дев’яносто. Він прожив довге життя, але кістлява не поспішає прибрати його до рук. Всі друзі і нечисленні родичі вже давно померли. Він пам’ятає імена американських президентів, Другу Світову і безліч неймовірних історій. Ось тільки ці знання ні до чого, коли ти один. Старий ковбой — пропалений матеріаліст. Всього, що відбувається він може дати просте логічне пояснення.

За порадою до нього звертаються випадкові відвідувачі улюбленої забігайлівки і просто перехожі. Він не відмовляє в небагатослівна бесіді. У Лаки є шкідливі звички. Він не проти пропустити стаканчик-другий і дуже багато курить. Лікарі намагаються пояснити старому, що йому необхідно кинути палити, щоб прожити якомога довше. Сумнівний аргумент для старого, який прожив на світі досить довго. Лаки знаходиться в здоровому глузді, а ноги ще дозволяють здійснювати тривалі прогулянки. Цього достатньо, щоб не стати тягарем для оточуючих.

Одного разу немолодий ковбой замислюється про суть речей. Здається, він готовий допустити існування великого розуму, якому підпорядковуються всі земні закони. Чи вистачить у нього часу розгадати головну загадку буття? Фільм Щасливчик (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джон Керролл Лінч
В ролях: Гаррі Дін Стентон, Девід Лінч, Рон Лівінгстон, Ед Беглі мл., Том Скерріт, Бет Грант, Джеймс Даррен, Беррі Шебака Хенлі, Івонн Хафф, Хьюго Армстронг

загрузка...