Дитинство і частина юності Пітер Андреас провів у сільській місцевості, виховуючись в строгості і християнській вірі батьком, місцевим проповідником. Патріархальні підвалини, нав’язувані хлопцю, вплинули на склад його характеру, загартували і змусили йти всупереч батьківській волі. Таємно герой подав документи в копенгагенський коледж високих технологій, мріючи стати інженером. Татові довелося відпустити нащадка, вимовивши молитву, щоб вона зберігала сина, оберігала від міських спокус. А накопичені гроші вікарій давати Пітеру відмовився, вважаючи, що той вибрав неправильний шлях, що веде до погибелі.

Щоб напоумити сина, чоловік прочитав нотацію і вручив годинник, передані ще його батьком. Відчуваючи близькість звільнення від задушливої побожності батька, герой дозволив собі різкі слова на його адресу, висловивши нарешті все, що відчував. Фільм Щасливчик Пер (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Священик, волаючи до Господа, вдарив підлітка, як робив це неодноразово. Покинувши будинок, Пітер зрозумів, що ніколи в нього більше не повернеться. Для нього, тепер Пера, починалося нове життя.

Режисер: Білле Аугуст
В ролях: Эсбен Смед Єнсен, Расмус Бьерг, Джулі Крістіансен, Беньямін Киттер, Sara Viktoria Bjerregaard Christensen, Клаус Флюгаре, Оле Леммеке, Sophie-Marie Jeppesen, Томмі Кентер, Таммі Ост та інші

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress