Для вашого перегляду пропонується дебютна картина Джоша Реднора «Щасливі разом». Його дебют відбувся в ролі сценариста і режисера. Він, у своїй особі, представляє молодого письменника, що живе в Нью-Йорку. З особистим життям великі проблеми. Одного разу він зустрічає чорношкірого бездомного хлопчика. Він дуже нав’язливий і ніяк не відстає від героя. Але з цього моменту життя письменника тече зовсім по іншому руслу. Фільм легкий, хороший, підходить для перегляду під будь-який настрій.

Гра акторів дуже підходяща і інтригуюча. Так як вся картина виглядає просто на одному диханні, то фільм, здається, зовсім коротким. При перегляді чітко проявляються три сюжетні лінії, але вони розвиваються легко і без всякого затягнутого очікування. Дебютна робота автору вдалася. Як то кажуть: «Талановита людина, талановита у всьому», так і Джош Реднор проявив свої таланти не тільки в акторській майстерності, але і як сценарист і режисер.

Дивіться і переконайтеся самі. Картина гарна, весела і приємна як для перегляду на самоті, так і невеликою компанією. Фільм Щасливі разом (2009) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джош Рэднор
В ролях: Джош Рэднор, Кейт Мара, Малин Акерман, Зої Казан, Пабло Шрайбер, Тоні Хейл, Майкл Альери, Фей Вульф, Марія Олена Рамірез, Брем Бару

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress