Часом люди здаються зовсім зіпсованими створіннями. Коли їм на шляху зустрічається по-справжньому чесна людина вони не вірять йому і вважають якимось дивом. Головний герой цієї історії хлопець якого звуть Лазар. Цей молодий чоловік відрізняється від інших тим, що він є дуже добрим і щиросердним хлопцем. Він нікому ніколи не бажає поганого. Хлопчина радіє простим речам, і здається, взагалі ніколи не сумує. У світі стільки дивного, що просто безглуздо злитися і напружуватися по дурницях. Саме так міркує Лазар, але багатьом людям просто не зрозуміти такої поведінки.

Саме тому, головного героя вважають дурненьким і наївним дурнем. Можливо для когось він здасться занадто простим, але одного разу у нього з’являється один, який знаходить його досить цікавою особистістю. Новий приятель головного героя, є вихідцем з багатої сім’ї. Здається, дружбі молодих людей ніщо не може перешкодити.

Спочатку все йде добре, вони спілкуються, пізнають один одного, але це ненадовго… Скоро сама доля перевірить дружбу цих двох на життєздатність. Фільм Щасливий Лазар (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Аліче Рорвахер
Актори: Адріано Тардіоло, Агнеса Грациані, Лука Чіковані, Альба Рорвахер, Сержі Лопес, Наталине Баласса, Томмазо Раньо, Ніколетта Браскі, Daria Pascal Attolini

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress