Фільм Що не день, то неприємності (2001) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Джун і Шейн Браун – молодята, які прибули до столиці Франції, щоб провести там свій медовий місяць. Але молодому чоловікові зовсім не до романтики – він жертва страшного експерименту, проведеного доктором Семено. Всі його учасники захворювали жахливою хворобою, яка примушує їх вступати в сексуальні відносини з невідомими людьми, після чого поїдати їх. Джун і Шейн одружилися і приїхали в Париж, щоб тут провести медовий місяць. Здавалося б, відмінний початок романтичної історії.

Але не тут-то було. Шейн взяв участь в експерименті французького вченого Лео Семено. І тепер відчуває нав’язливе бажання займатися сексом з незнайомими людьми, а в добавок поїдати їх в процесі. Шейн і сам не радий такому повороту сюжету. Він блукає по Парижу, намагаючись знайти професора. Фільм Що не день, то неприємності (2001) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але стикається з його дружиною Корою, вона вся в крові, Шейн розуміє, що у неї ті ж проблеми. Він дуже хоче допомогти і собі, і їй. Але чи вдасться їм стриматися і не з’їсти один одного?

Режисер: Клер Дені
В ролях: Вінсент Галло, Тріша Вессі, Беатріс Даль, Алекс Дека, Флоранс Луарі, Ніколя Дювошель, Рафаель Ніл, Хосе Гарсія, Елен Лапиовер, Марілу Маріні


загрузка...