Фільм Що ще залишається (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Молода особа виявляється однією перед страхами і проблемами. Їй доводиться знаходити вихід, щоб якось вижити в цьому жорстокому світі хаосу. По вулицях рідко можна зустріти здорової людини. Землю поглинула темрява. Вчені тільки зрушують від подиву плечима. Невідомий вірус, що вбиває кожного заразилася. Людство падає, як мухи. Відповідей немає. Вакцини теж. Втративши всіх своїх близьких і знайомих людей, героїня кінострічки звикла розраховувати лише на себе. Одного разу жінка зустрічає хлопця, з яким заводиться спілкування. Виявляється, чоловік теж шукає порятунку, як і персонаж кінострічки. Незнайомець шукає однодумців.

Він вірить, якщо зібрати потужну команду, можна побороти недугу разом. Пропонуючи дівчині вступити в їх групу, хлопець обіцяє хорошу і щасливе життя. Всі, хто потрапить в дану організацію, зобов’язаний дотримуватися певні правила і порядки. Дізнавшись весь статут колективу, дівчина сумнівається, що побачить прекрасне майбутнє. Закони дивні, незрозумілі. Для чого вони? Фільм Що ще залишається (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Якщо це якась пастка? Юна особа не може розділити правду і брехню. Воістину перебувати весь час однієї їй так набридло. Який шлях правильний? Як бути в такій ситуації?

Режисер: Джон Мендоза
В ролях: Лулу Антарикса, Колін о’донохью, Мімі Роджерс, Дон Норвуд


загрузка...