Головна героїня драматичної стрічки, Бріджит Ертц, після повноліття, і закінчення коледжу, поїхала в пошуках свого щастя далеко за межі свого рідного Чикаго. Це були важкі часи для дівчини, адже їй довелося розпрощатися зі своїм дитинством, своїми друзями і звичною обстановкою рідного і затишного будинку, у якому вона жила зі своїми батьками довгі роки. Єдине, що змусило її піти на цей відповідальний крок, бажання стати незалежною і самодостатньою жінкою, знайти можливість жити на свій розсуд і більше не вислуховувати настанови своїх близьких і рідних людей.

І коли вже здавалося все, до чого вона прагнула і про що мріяла довгі роки, практично здійснилося, минуле нагадало героїні досить жорстоко. Бріджит дізналася з листа, який прийшов на її адресу, що у коханої і дорогої матусі розвинулася хвороба Альцгеймера, і що жінка перестає впізнавати родичів і знайомих, і втрачає останній зв’язок із зовнішнім світом. Це повідомлення шокувало молоду героїню, і вона, закинувши всі свої справи, відправляється додому, сподіваючись, що хвороба не надто встигла заволодіти розумом матері, і вона ще згадає недолугу дочку. Фільм Що у них було (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Прибувши на місце, крім звалився горя, вона зіткнулася з новою проблемою. Виявилося, що батько категорично не бажає відвезти дружину в будинок для літніх людей, де за Бертою зможуть доглядати і наглядати за її здоров’ям лікарі.

Режисер: Елізабет Чомко
В ролях: Хіларі Суенк, Майкл Шеннон, Роберт Форстер, Блайт Даннер, Таисса Фарміга, Джош Лукас, Сара Сазерленд, Мерилін Доддс Френк, Еймі Гарсіа, Вільям Смайлі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress