У центрі сюжету перебуває шістдесятирічний чоловік на ім’я Ілля, який все своє життя пропрацював на залізниці машиністом. За роки своєї професійної діяльності, головному герою довелося побачити чимало жахів, приміром, самогубств, або ж випадкових аварій, в яких гинули люди прямо на рейках. І якщо спочатку його подібні речі не тільки дивували, але і по-справжньому жахали, то з часом він навчився не приймати все близько до серця. За час, коли він перебував на посаді машиніста, під колесами поїзда, за яким він був за кермом, загинуло в сумі двадцять вісім чоловік.

І зараз по стопах свого батька намагається піти син Іллі Сима, який незабаром теж стане машиністом. Син дещо відрізняється від свого мужнього і загартованого батька, хоча б тим, що думка про те, що коли він буде за кермом, під його колесами загине на рейках людина, приводить хлопця в неймовірний жах. Фільм Щоденник машиніста (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Ілля розуміє, що необхідно взяти ситуацію у власні руки, адже його син вже починає працювати і поки в ході його професійної діяльності, нічого поганого не сталося, що лише відтягує неминучий момент. Головний герой приймається за освіту і підготовку сина до того, з чим йому доведеться зіткнутися.

Режисер: Мілош Радович
В ролях: Лазар Рістовскі, Петар Корач, Павла Ерік, Младен Нелевич, Миряна Карановіч, Ясна Джурічіч

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress