загрузка...


Головна героїня картини «Щоденник поганий матусі» -звичайна дівчина-підліток На ім’я Чарлі, яка переживає далеко не найкращі часи. Вона постійно сваритися з матір’ю, часом усвідомлюючи, що правда не на її боці. Але в такому юному віці світ представляється зовсім іншим, тому дівчина відмовляється шукати компроміс з у спорах з рідною людиною. Чарлі думає тільки про себе, свої інтереси і потреби, і юнацький егоїзм не дозволяє зрозуміти, який біль вона заподіює своїм близьким. Її мати, Карен, в свою чергу, переживає важку депресію і вкрай незадоволена своїм життям.

Жінка шкодує про необдумане і поспішне рішення-народити дитину, проте минуле вже не зміниш. Кожен день Карен не дає спокою думка, що все могло б бути інакше, що її життя могла складеться набагато краще. Відверта неприязнь між матір’ю і дочкою пригнічує і стомлює обох, але гордість не дозволяє їм зробити довгоочікуваний крок назустріч.

Жінкам належить чимало попрацювати, щоб повернути в свої відносини теплоту і любов, а також знайти взаєморозуміння. Фільм Щоденник поганий матусі (2007) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Робін Шеппард
В ролях: Кетрін Тейт, Роберт Паттінсон, Стів Джон Шеперд, Меггі Оллереншоу, Енн Рейд, Холлідей Грейнджер, Стів Пембертон, Олівер, Клер Макглінн, Анджела Мюррей

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress