загрузка...


Івонн – молода особа, яка вибрала для самореалізації непросту професію, пов’язану зі службою в правоохоронних органах. Справлятися з численними труднощами, щодня зустрічаються при виконанні професійних обов’язків, допомагає своєчасна, надійна підтримка люблячого чоловіка, теж є поліцейським. Жінка відчувала гордість за чоловіка, що має великий досвід успішного виконання складних операцій, що дозволило заслужити повагу оточуючих. Сімейна пара результативно співпрацювала на робочому місці і поєднувала трудові успіхи з благополучною побудовою щасливої родини, в якій виховувалася дитина. Підростаючий син був оточений батьківською турботою.

Він пишався заслугами батька, вважаючи його мужньою людиною, безстрашно захищає городян від зловмисників. Раптова трагедія, що завершилася загибеллю коханого чоловіка, назавжди зруйнувала колишнє щастя. Івонн намагається пережити звалилося раптово горе, залишаючись в строю. Вона продовжує відвідувати роботу, виконувати звичні домашні обов’язки, доглядати за сином. Повсякденна рутина допомагає справлятися з важкою ситуацією, поступово звикаючи до нового положення молодої вдови. Ситуація значно ускладнюється, коли жінка дізнається про загиблого чоловіка безсторонню інформацію. Фільм Щось не так з тобою (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Виявляється, помер поліцейський перебував у корупційній змові з представниками кримінального світу. Завдяки його злочинній діяльності невинної людини посадили на вісім років у в’язницю.

Режисер: П’єр Сальвадори
В ролях: Адель Енель, Піо Мармай, Одрі Тоту, Деміен Боннар, Венсан Ельбаз, Осики Шутри, Октав Боссюе, Жан-Луї Барселона, Олександр Маруані

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress