Фільм Шість разів (2012) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Гілі, головна героїня фільму «Шість разів». Дівчина ще підліток і навчається в школі. Одного разу вона вирішила змінити школу, так як її не влаштовувало ставлення до неї хлопців, її просто не помічали. Батьки дівчини пішли їй на зустріч і перевели дочка. Гілі дуже зраділа і увійшовши в нову школу вона має намір зовсім по-іншому будувати стосунки з хлопцями. Вона хоче стати популярною і бути в центрі уваги. Гілі дуже красива дівчина, що володіє прекрасним тілом, це не могло бути непоміченим особливо хлопчиками. Вони дивилися на неї, як на об’єкт жадання.

Гілі ж спочатку тримала всіх на відстані, але потім їй захотілося романтичних стосунків і вони привели до інтимної близькості. Гілі змінювала партнерів, як рукавички в надії відшукати того самого і досягти таким чином визнання. Тільки от хлопчики користувалися тільки їй. Кожен наступний контакт набирав оберти, ставав все жорсткіше і страшніше. Фільм Шість разів (2012) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Спочатку Гілі купалася в увазі, але тільки з часом зрозуміла, що їй може загрожувати небезпека і що вона вибрала не правильний шлях. Чи вона зможе виправити ситуацію або їй вже ніколи не виправити її?

Режисер: Джонатан Гарфинкел
В ролях: Сиван Леві, Eviatar Mor, Рой Нік, Нів Зилберберг, Таль Грушка, Еран Іванір, Роніт Юдкевич, Мейрав Грубер, Asaf Hertz, Nitzan Levratovsky


загрузка...