У центрі цієї історії виявляється молодий доктор Роберт, який займається штучною шкірою. Головний герой допомагає людям почати нове життя або повернутися до колишньої. Особливо Роберт є спасителем для людей, яким довелося пережити пожежу і залишитися в живих. Молодий чоловік допомагає людям, він щодня робить по кілька операцій, тим самим даруючи людині щастя. У кожному домі є свої секрети і як йдеться Скелет у шафі. Наш Роберт не став винятком. У хлопця в будинку є кімната, в якій проживає молода дівчина. Головній героїні не дозволено залишати межі кімнати, і це її дуже сильно турбує.

Таке життя дівчині зовсім не подобається, тому вже кілька разів вона намагалася покінчити життя самогубством. За молодою особою стежить мати Роберта і прислуга, вони не схвалюють поведінки дівчини, і в той же час засуджують хлопця за його вчинок. Хто ця незнайомка? Чи вдасться дівчині хоч коли — небудь вибратися з заборони і повернутися до нормального життя? Фільм Шкіра, в якій я живу (2011) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Чому Роберт тримає бідну особу у себе в кімнаті, не даючи їй бачити життя і людей? Ця історія наповнена безліччю загадок і секретів, які будуть розповідатиметься протягом всієї стрічки.

Режисер: Педро Альмодовар
В ролях: Антоніо Бандерас, Олена Анайя, Маріса Паредес, Хан Корнет, Роберто Аламо, Едуард Фернандес, Хосе Луіс Гомес, Бланка Суарес, Сусі Санчес, Барбара Ленні

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress