Фільм «Шлях» досить драматичний і розповідає про подорож п’ятьох людей шляхом Святого Якова. Дія фільму починається з того, що американець Том Ейвері приїжджає до Франції з трагічної причини: загинув його єдиний син Деніель, який зважився пройти знаменитий і небезпечний шлях, але через бурю в Пірінеях загинув. Том вирішує закінчити розпочату сином справу і поодинці пройти цей шлях. З собою він бере прах сина і все його спорядження. Том негайно відправляється в довгий шлях, який мало кому вдавалося пройти. Він розуміє, що один він навряд чи впоратися, і поруч не буде нікого, хто б зміг допомогти.

Тому довелося докласти чимало зусиль, щоб вирішити всі свої проблеми, що зустрічаються на шляху, а також уникнути неприємностей. Пройшовши чималий шлях поодинці, Том зустрів людей, які також вирішили відправитися в цю небезпечну і напружену подорож. Всі вони різні, приїхали з різних країн і вирушили цим шляхом зі своїх причин. Під час подорожі люди сильно подружилися і стали справжніми друзями. Але шлях, врешті-решт, повинен закінчитися.

Друзі дійдуть до берега Атлантики, але ніхто не очікував, що це місце принесе їм навіть більше, ніж вони хотіли на початку. Фільм Шлях (2010) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Еміліо Естевес
В ролях: Мартін Шин, Еміліо Естевес, Дебора Кара Ангер, Йорік ван Вагенінген, Джеймс Несбітт, Ромі Баскервіль, Рене Естевез, Чеки Каріо, Девід Алексаниан, Вільям Холден

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress