Фільм Шлях додому (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Макс народився в Аулі. До свого повноліття він провів тут за книжками та навчанням. Його мрією було виїхати від сюди і ніколи не повертатися, тому що рівень життя був дуже поганим і про гідне майбутнє не може бути й мови. Закінчивши навчальний заклад на відмінно, хлопець відправився в інше місто, здобувати вищу освіту. Зробивши немислимий стрибок у розвитку, він нарешті домігся того, що хотів і залишив своє бідне життя позаду. Тепер він живе у великому місті, працює на велику фірму і абсолютно радий тому, що має зараз.

Одного разу життя підносить йому несподіваний сюрприз. Єдиний живий родич, який залишився у нього в Аулі, помер, залишивши при цьому всі стан нашому герою. Чоловік відпрошується у начальства і відправляється назад додому. Там він прощається з тілом дідуся і вирішує продати все успадковане майно.

Несподівано для себе він зустрічає свою вчительку, яка з міста перебралася в село. Завдяки цій зустрічі Макс починає розуміти, що даремно поїхав з рідного краю. Фільм Шлях додому (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Чарльз Мартін Сміт
Актори: Брайс Даллас Ховард, Ешлі Джадд, Олександра Шипп, Едвард Джеймс Олмос, Беррі Уотсон, Уес Стьюді, Крістофер Бауер


загрузка...